Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

مدیریت درخواست های شعب

از مهمترین و کاربردی ترین فرآیندهای عملیاتی که برای اعلام، شناسایی، آنالیز و ریشه یابی مشکلات یا پاسخگویی به درخواست های اعلام شده از سمت شعب به مرکز ستاد قابل استفاده می باشد فرآیند امداد شعب می باشد. روال کلی انجام عملیات در این فرآیند بدین شکل است که یک خرابی، درخواست راهنمایی، اعلام مشکلات سخت افزاری، نرم افزاری  یا درخواست جدید در قالب تیکت (Ticket) توسط هر یک از کاربران موجود در شعب قابل اعلام به کارشناسان امداد شعب یا ثبت توسط خودشان می باشد که با توجه به پارامترهای تعریف شده در هر تیکت و بررسی های انجام شده توسط کارشناسان  Helpdesk در صورتیکه، نیاز اعلام شده مربوط به خرابی و مشکل باشد فرآیند ” اعلام خرابی” در سیستم آغاز می گردد و به واحدهای مربوطه ارجاع می گردد تا نسبت به ارائه راهکار موقت و در نهایت راهکار اساسی برای رفع مشکل و خرابی اقدام گردد. درخواست های ثبت شده توسط شعب از لحظه‌ی ایجاد، ممکن است توسط کاربران و گروه های مختلفی به روز رسانی شده و موارد متعددی در زمینه‌ی پیگیری آن به انجام برسد. اما نکته‌ی مهم در این خصوص این است که این درخواست ها را می‌توان از همان ابتدا تا انتها بر اساس اولویت بندی های مشخص شده در سیستم پیگیری و نظارت کرد.

امداد شعب فرآیندی است که برای ارائه سرویس و خدمات به شعب و نمایندگی ها کاربرد دارد تا بر اساس آن بتوان نسبت به مدیریت و دسته بندی درخواست ها، کاهش خرابی های مشابه، کاهش هزینه ها و بهبود کیفیت  خدمت رسانی به مشتریان اقدام نمود.

اهم دستاوردهای استقرار امداد شعب

مدیریت تیکت ها، اعلام خرابی ها و درخواست های جدید

پیشگیری از وقوع دوباره مشکلات با حل ریشه ای آنها

بررسی تیکت ها با اولویت بالا در اسرع وقت

کاهش زمان و هزینه برای بررسی تیکت های مشابه

ثبت تیکت، اعلام خرابی یا درخواست های جدید توسط شعب به مرکز ستاد، واحدها و سازمان های مربوطه از طرق مختلف ارتباطی بصورت مکانیزه

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.