Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سامانه 162 صدا و سیما مجهز به سیستم های تذروافزار گردید.سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، به منظور حصول به نظام ارتباطی جامع و پویا ، برقراری و تنظیم ارتباطات و مناسبات کارآمد درون و برون سازمانی ، تدارک بسترهای لازم برای تسهیل جریان تعامل متقابل این رسانه با جامعه مخاطبان در سطح داخل و خارج از کشور از جمله عناصر مهم ساختار این رسانه است.

روابط‌عمومی سازمان صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران علاوه بر تمهیدات و اقدامات گسترده برای فراهم آوردن زمینه‌های لازم برای رسیدن به مأموریت‌های فوق الذکر ، اهداف مهم : ایجاد همدلی، تقویت و اعتلای تعلق‌ها و تفاهم‌ها و فرهنگ سازمانی و ایجاد محیط الهام بخش در جهت پاسداشت حیثیت مردمی – انقلابی متناسب با شأن و ماموریت سازمان صدا و سیما و کارکنان این دانشگاه عمومی در افکار عمومی داخل و خارج از سازمان صدا و سیما را نیز دنبال می‌کند.

در حال حاضر پروژه پیاده سازی و استقرار مرکز تماس (Contact center) و سامانه مدیریت مخاطبان مبتنی بر BPMS  شرکت مهندسی تذروافزار در اداره کل روابط عمومی آغاز شده است.

tazarv سامانه ۱۶۲ صدا و سیما مجهز به سیستم های تذروافزار گردید. پیاده سازی و استقرار سامانه مرکز تماس و مدیریت  مخاطبان اداره کل روابط عمومی مبتنی برBPMS شرکت مهندسی تذروافزار  صدا و سیمای جهموری اسلامی ایران

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.