Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

کاتالوگ سامانه رسیدگی به شکایات مشتریان

دریافت کاتالوگ

کاتالوگ سامانه مدیریت گردش درخواست Ticketing

دریافت کاتالوگ

کاتالوگ سامانه مغایرت مالی تراکنش ها

دریافت کاتالوگ

سامانه مدیریت مغایرت های مالی تراکنش ها

TAZ2بانکداری الکترونیک یکی از دستاوردهای مهم تجارت الکترونیک محسوب می شود. رشد روز افزون حجم تجارت الکترونیکی در جهان و بالخص در ایران در این چند ساله اخیر باعث گردیده که صنعت بانکداری به دنبال روشهایی نوین جهت نقل و انتقال منابع مالی با سرعت و دقت بیشتری باشند. به عبارت دیگر استفاده از روشهای نوین از جمله ( ATM، POS، نرم افزار های موبایل و … ) جایگزین سیستم های سنتی کاغذی گردیده تا بانکها بتوانند با استفاده از یک شبکه ارتباطی عمومی و قابل دسترس در هر زمان و مکان شرایط مبادلاتی را به سادگی فراهم نمایند.
با توجه به تمامی مزیت های موجود در بانکداری الکترونیک، ایجاد زیرساختهای ارتباطی و شرایط ایمن برای مشتریان، همواره به عنوان یک اصل مهم در شبکه بانکی کشور تلقی می گردد و در این راستا بانکها سعی در ارائه سرویس و خدمات مطلوب تر در این حوزه دارند.
یکی از سرویس هایی که در این حوزه از سوی بانک مرکزی مورد توجه قرار گرفته است، امکان ثبت و رهگیری مغایرت های مالی می باشد تا مشتریان بتوانند از طریق روش های مختلف ارتباطی درخواستهای خود را در این حوزه ثبت، اعلام و رد یابی نمایند.
شرکت مهندسی تذرو افزار با توجه به تجارب چندین ساله خود در زمینه راه اندازی سامانه های فرآیندی در شبکه بانکی کشور، گامی موثر در این حوزه برداشته و در ادامه همکاری های خود با صنعت بانکداری کشور، سامانه ثبت و رهگیری الکترونیکی مغایرت مالی را با بهره گیری از تکنیکهای جدید و سیستم های فرآیند محور BPMS طراحی و پیاده سازی نموده است.

.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.